Seyahat ve Deneyim Ödülleriyle Sadakat Programlarında Fark Yaratın!

Sadakat programlarının temel parçası olan ödüllendirme sistemlerini kurarken, rakiplerden ayrılmak için seyahat ve deneyimler bölümlerine özellikle ağırlık vermek gerekiyor. İz bırakan, akılda kalıcı deneyim ve seyahatlerle son kullanıcının, bayilerin ya da çalışanların bağlılığını en üst noktaya taşıyabilir ve markanız ya da şirketinizle bağdaşacak unutulmaz bir anıya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Biggloyalty’nin seyahat ve deneyim alanındaki şirketi Biggtravel tarafından sunulan deneyim ve seyahat ödülleri, sadakat programlarının en önemli ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yurtiçi ve yurtdışı turizm hizmetleriyle güçlü seyahat deneyimleri sunan Biggtravel, sadakat programlarını kullanan şirketlerin taleplerine göre hem dönemsel hem standart destinasyonlar önerebiliyor. Öne çıkan en yeni yurtiçi otelleri arasında; Six Senses Kaplankaya, Kuum Hotel & Spa, Museum Hotel Kapadokya, Kıbrıs Concorde Luxury Resort & Casino, Susesi Luxury Resort ve Titanic Deluxe Golf Belek geliyor. Bodrum, Kıbrıs, Kapadokya, Belek, Kaz Dağları, Çeşme, Bolu, Sapanca gibi yurtiçi seçeneklerinin dışında yurtdışı destinasyonlarıyla da fark yaratan Biggtravel; Zanzibar’dan Bali’ye, Roma’dan Barselona’ya, Maldivler’den Dubai’ye, Phuket’ten Sri Lanka’ya uzanan lüks seyahat alternatifleriyle kurumsal ya da bireysel ödüllendirmeleri unutulmayacak anılarla zenginleştiriyor.

Atölyelerle yapılan işbirlikleri sonucunda ödüllendirme sisteminiz üzerinden birbirinden özel fırsatlar sunmanızı sağlayan Biggloyalty, bu keyifli ödül alternatifleriyle kullanıcıların sadakat düzeylerinde belirgin bir yükselme sağlıyor. Sanat atölyeleri, eğitici atölyeler, yemek atölyeleri ve çocuklara özel atölyelerle kendilerini geliştirebilecekleri, aileleriyle vakit geçirebilecekleri, farklı şeyler öğrenebilecekleri pek çok seçenek bulabilen üyeler, kendilerini değerli hissediyorlar. Biggtravel’ın sunduğu en yeni atölyeler arasında Tezgahçılar’dan eğitim atölyeleri, Ercan Saatçi’den çocuklar ve yetişkinler için müzik ve oyunculuk dersleri, Çiçek Akademi’den terrarium workshop’ları, USLA Akademi’den yemek atölyeleri, Masterpiece’den resim, sanat ve heykel atölyeleri, 1200 Derece cam atölyesi, İlgün Danışmanlık’tan yaratıcı yazarlık, yaratıcı sunum eğitimleri, Maker Çocuk atölyeleri yer alıyor.

Dubai’de helikopter turu, Saffet Emre Tonguç’la Ayasofya’da bir gece, offroad deneyimi, Urban Riders indoor cycling  dersi, Kula Yoga’dan yoga paketi, Atlıtur’da binicilik kursu, NuSpa’dan masaj paketi gibi farklı deneyimler de sunan Biggtravel, restoran ve cafe alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Yeni anlaşılan yerler arasında Pera Palace Otel’de çay saati, Sardunya Karaköy Restaurant, Dubb Indian Bosphorus Restoran ve Ouzo Roof Restoran’da akşam yemeği, Feriye Palace ve Cafe Cadde’de kahvaltı keyfi bulunuyor.

Seyahat ve deneyimler bölümüyle sadakat programı üyelerinin kendilerini özel hissetmelerini ve bununla birlikte bağlılıklarının artmasını sağlayan Biggloyalty, firmaların isteklerine göre özelleştirilebilen farklı seçeneklerle şirketlerin ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

English