Hakkımızda

Son kullanıcı, çalışan ve bayi odaklı sadakat ve ödül / puan projelerini 1999 yılından beri hayata geçiren Biggplus Holding,  95 ülkeye hizmet veriyor. Biggloyalty markasını amiral gemisi olarak içine alan ve bugüne kadar global kriterlere uygun bir şekilde 1500’ün üzerinde loyalty projesi hayata geçiren Biggplus Holding, 3 ana şirketten oluşuyor.

Sektörde neredeyse 20 yılı geride bırakırken yurtdışındaki yeni bölgesel merkezlerimizle büyüyoruz. MENA bölgesine hizmet veren Dubai ofisi ve lojistik merkezi ve Avrupa bölgesine hizmet veren Amsterdam ofisi ve lojistik merkeziyle global alanda da hakimiyet kuruyoruz.

Biggloyalty markasıyla dünya çapında tanınan ve proje yapan Sanal Mağaza, ürün ithalat ve ihracatını yapan On-Net ve müşterilere özel yazılımları yapan Aristo.

Dünya çapındaki 3 bölge müdürlüğümüz ve lojistik merkezlerimizle şimdi, çok daha zengin bir ürün gamı ve daha hızlı bir sevkiyat süreci sağlayarak değerli müşterilerimize hizmet götürüyoruz.

Biggloyalty ekibi olarak Kavacık’taki 1200 m²’lik merkez ofisimizde proje yönetmenleri aracılığı ile kurumsal müşteriler için ödül puan projeleri üretmekte ve her birini başarıyla yönetmekteyiz. Programları hayata geçirirken kurumsal müşterilerin tercihine göre kimi zaman basılı ödül katalogları üzerinden offline, kimi zaman da dinamik reward portallar üzerinden online hizmetler sunarak, müşterilerin mümkün olan en fazla hediye çeşidine erişmesini sağlıyoruz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/hakkimizda-ofis.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2022/11/biggloyalty-anasayfa-harita.jpg
Dubai
Amsterdam
New York
Köln

Yazılımdan proje yönetimine, lojistik ve kargo sürecinden ürün tedarik zincir yönetimine ve çağrı merkezi yönetimine kadar A’dan Z’ye pek çok aşamayı kapsayan ticari pazarlama hizmetleriyle loyalty sektörünün Türkiye’deki lider firması olan Biggloyalty, 150 kişiden oluşan tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor.

FMCG, telekomünikasyon, havacılık, finans, perakende, sigorta gibi birçok farlı sektörde hizmet veren Biggplus Holding’in başlıca müşterileri arasında THY, Coca-Cola, Good Year, Philip Morris, BP, Turkcell, Rixos Hotels, Mapfre, Ipsos yer alıyor.

Biggloyalty, her biri şirket çatısı altında geliştirilmiş, birbirini tamamlayan sadakat programları, yazılımları ve uygulamalarıyla çok önemli dört ürüne sahip. Bunlar: çalışan ödüllendirme ve takdir programı Biggstars, bayi kampanya ve ödüllendirme programı Biggclub, ödül puan sitesi Biggrewards ve son kullanıcının ödüllendirildiği Biggymobil.

1999'dan Bugüne...

 • Biggloyalty 1999 yılında kurulmuştur
 • GLOBAL LOYALTY & REWARDS PLATFORMU
 • Biggloyalty Group'un İstanbul'daki ofis ve deposunun yanı sıra Orta Doğu için Dubai'de, ABD için New York’ta ve Avrupa için Amsterdam’da ve Köln’de olmak üzere 4 ofis ve deposu daha bulunmaktadır.
 • Biggloyalty Group 95'ten fazla ülkeyi kapsamaktadır
 • Biggloyalty Group, FMCG, Telekomünikasyon, Gıda, Perakende, Havacılık, Sigorta, Tütün, Finansal hizmetler gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir
https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2022/12/kilometre-taslari-1140x306.jpg

Vizyon

Sadakat, ödüllendirme ve promosyon konularında müşterilerine hizmet veren ve bu alanda onların en iyi iş ortağı olmayı hedefleyen Biggplus Holding, hakiki bir iş ortağı olmak için çalışıyor. Bu iddialı ancak kesinlikle gerekli hedeflerine ulaşmak için Biggplus, kendi çatısı altında geliştirdiği son teknolojiler ile müşterilerine en gelişmiş IT çözümleri sunuyor.

Misyon

Biggplus Holding’in temel mottosu müşteri odaklı olmaktır. Zaman zaman ürün, promosyon veya fiyat ön plana çıksa da işin merkezinde her zaman müşteri yer alıyor. Bu sebeple Biggplus Holding’in kurumsal müşterilerinin markalarına azami özen gösteriliyor. Yüksek algıya sahip değerli ödülleri, kusursuz bir tedarik zinciri yönetimi ile birlikte sunarak karşılığında mutlu bir teşekkür mesajı almak şirketin temel hedefi.

Değerlerimiz

 • Liderlik
 • Müşteri Odaklılık
 • Yaratıcılık
 • Çalışkanlık
 • Takım Oyunculuğu
 • Sonuç Odaklılık
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey