Ödül Puan Sitesi

Çalışanlara, bayilere ya da son kullanıcılara özel olarak oluşturulan ödül puan siteleriyle hedef kitlenize uygun hediyeleri, bütçeleriniz doğrultusunda bulmanıza yardımcı oluyoruz. Şirketlerin hedefleriyle örtüşen ödül puan siteleri, hedef kitleyi motive eder ve dolayısıyla sadakat düzeyini yükseltir.

Motivasyon, sadakat ve ödüllendirme birlikte değerlendirilmesi gereken kavramlar olduğundan ödül puan projeleri özenle hazırlanmalı ve sürdürülmeli ki istenilen sonuçlara ve amaçlara kısa sürede ulaşılsın. Ödül Puan sitelerinde; seçkin ve kaliteli ürün seçenekleriyle karşılaşmak, zengin bir ürün grubu bulmak, farklı seyahat ve deneyim bölümleri görmek isteyen firmaların ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Kullanıcılara her yerde erişebilecekleri bir platform yaratmak için hem mobilde hem web ortamında hazırlanan site ve uygulamalarda; üyeler, puan kullanarak ya da puan + kredi kartı ile alışveriş yapabiliyor.

Her Zevke Uygun Ödüller

30 ana kategoride, 850 markanın üzerinde, 25.000’den fazla ürün çeşitliliği ile zengin bir koleksiyon seçkisine sahip olan Biggrewards ödül puan sitesi, şirketlerin taleplerine, beklentisine, hedef kitleye ve bütçeye göre özelleştirilebiliyor.

Dünyanın en prestijli global ve yerel markalarını bir araya getiren ödül puan sitesinde; teknolojik aletlerden outdoor ürünlere, saatten telefona, dijital hediye çeklerinden seyahat aksesuarlarına, kozmetikten elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoriyi bulmak mümkün.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/herzevke1.jpg

İz Bırakan Deneyimler

Deneyimlerin çok etkili bir ödüllendirme yolu olduğunu kanıtlayan araştırmaların peşinden gidiyor ve ödül puan sitemizin bu bölümünü olabildiğince geniş ve farklı alternatiflerle doldurmak için çalışıyoruz.

Formula 1 arabasıyla pistin etrafında hız yapmak, Bali’de tatile çıkmak, gurme yemek dersleri almak ya da El Classico maçına mı gitmek istiyorsunuz? Biggloyalty’in seyahat ve deneyim alanındaki şirketi Biggtravel ile hedef kitlenize en uygun seyahat ve deneyim bölümünü birlikte hazırlayabiliriz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/izbirakan-1.jpg

Tasarım Koleksiyonları

Hiçbir yerde bulamayacağınız, özel üretim tasarım koleksiyonlarıyla ödül puan sitelerine renk getiren Biggloyalty, aynı zamanda bu tasarımları markanıza göre özelleştirebilmenize izin veriyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/odulpuan2.jpg

Hediye Çekleri

Biggloyalty ödüllendirme dünyasında ürünlerin yanı sıra Türkiye’nin önde gelen markalarına ait pek çok dijital hediye çeki de yer almaktadır.
Puanlarıyla hediye çeki sipariş eden program üyeler bu çekleri mağazalarda kullanabilirler.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/10/cekler.jpg

Bizimle İletişime Geçin!

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey