Sadakat Programı

Değer katan, davranışsal sadakati tetikleyen ve ürün dağıtmanın ötesine geçen günümüz sadakat projelerinin doğru platformlara, programlara, mesajlara ve deneyimlere ihtiyacı var!

Son kullanıcıya, çalışanlara, bayilere yönelik tüm sadakat programı geleceği; gerçek zamanlı ödüllendirme, memnuniyet ve kişiselleştirilmiş seçeneklere dayanıyor. Geleneksel sadakat programlarını bu beklentilere uyacak şekilde evrimleştirmek çok önemli. Kullanıcılar sabırsız olduğundan ve anlık ödüllendirme ya da geri bildirimle karşı karşıya kalmak istediklerinden bu tempoya ve yeniliklere yer açacak şekilde sadakat programlarını oluşturmak gerekiyor.

Sadece müşterilere uygulanan sadakat çalışmaları için geçerli olmayan bu durum, çalışanların ve bayilerin de benzer isteklere sahip olduğunu gösteriyor. Herkes; özel olduğunu, önemsendiğini, değer verildiğini hissetmek istediğinden etkileşim ve iletişim en üst seviyede olmalı. Eldeki veriler doğru şekilde değerlendirilmeli, uygun analizler çıkarılmalı ve hedef kitlenin tam olarak neye ihtiyaç duyduğu bilinmeli ki sadakat programının başarıya ulaşsın.

Çalışan Ödüllendirme ve Takdir Programı

Değer katan, davranışsal sadakati tetikleyen ve ürün dağıtmanın ötesine geçen günümüz sadakat projelerinin doğru platformlara, programlara, mesajlara ve deneyimlere ihtiyacı var. Bu ihtiyaçları karşılamak üzere çalışanlara, bayilere, son kullanıcıya özel sadakat programları geliştiren Biggloyalty, global trendleri yakalayan çalışmalarıyla öne çıkıyor.

Çalışan ödüllendirme ve takdir programı Biggstars, kurum kültürünü ön plana alarak çalışanların her birinin fikrine önem verildiği sosyal bir platform oluşturuyor. Şirket içi anlık takdirin oluşmasına zemin hazırlayan yazılım, özelleştirilebilir anlık ödüllendirme sistemi sayesinde talepler doğrultusunda şekillendirilebiliyor. Diğer tüm programlar gibi her an, her yerde ve her cihazdan ulaşılabilmesi için mobil uygulamaya sahip olan Biggstars, gerçek zamanlı takdir ve ödüllendirme konusunda dinamik bir sistem sunuyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/sad1-yeni.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/bayii.jpg

Bayi Sadakat Programı

Bayi ödüllendirme, kampanya ve içerik yönetimi platformu olan Biggclub ise bayi motivasyonunu ve satışları arttırmaya odaklanan programıyla markaların güçlü bir bayi ağına sahip olmalarını sağlıyor. Bayilere özel kampanyalar oluşturulmasına izin veren ve bu sayede bayilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran sadakat programı, bayi ile şirketlerin sağlıklı ve verimli bir iletişim kurmalarına da yardımcı oluyor. Bayi profili çıkaran ve bayi eğilimlerini ölçebilen Biggclub, gerçek zamanlı kampanya ve ödüllendirme sistemiyle birçok avantaja sahip.

Son Kullanıcıya Özel Sadakat Programları

Son kullanıcıya hizmet eden Biggrewards ve onun mobil versiyonu Biggymobil de 850 marka, 30 ana kategori ve 25.000’den fazla ürün çeşitliliği, hediye çekleri ve seyahat&deneyim bölümleriyle dikkat çekiyor. Markaların isteklerine göre özelleştirilebilen, kampanyaların başarı oranlarını arttıran, müşterilerin yakından takip edilmesini sağlayan ve marka bağlılıklarını ödüllendiren program, son kullanıcının hızına ayak uyduruyor.

loyalty’nin faydalarını
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey