BIGGCLUB ile tüm SATIŞ KANALLARINIZ
dijital olarak size bağlı ve yanınızda !..

İÇERİK destekli bir DISTRIBUTOR, BAYİ, ve ACENTA ÖDÜLLENDİRME platformu olan BIGGCLUB, kurumsal bazda bir araya getirdiği SATIŞ noktalarının MARKA ile sürekli olarak iletişimde olmasını sağlar. Katılımcılar sadece ürün alış / satışlarından değil, aynı zamanda BIGGCLUB üzerinde aldıkları AKSİYONLAR’dan da puan kazanır ve müthiş zengin bir hediye koleksiyonu üzerinden bu puanları harcarlar!..

Daha fazla bilgi için: http://www.biggloyalty.com/

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/Biggclub-200.png
Bayi Ödüllendirme, Kampanya ve İçerik Yönetim Uygulaması

Biggclub uygulaması ile programa katılan bayi, acente ve kayıtlı satış noktaları, sadece yapmış oldukları satın almalar ile değil, almış oldukları eğitime katılma, sorulara yanıt verme, talep edilen ürünleri öne çıkarma, bu ürünlerin fotoğraflarını sosyal ortamda paylaşma, markanın belirtmiş olduğu kriterlere göre ürünleri teşhir ve tanzim etme gibi aksiyonlar neticesinde de puan kazanırlar.

 

Ayrıca bir kampanya yönetim modülüne de sahip olan Biggclub üzerinden karar verilen parametrelere göre bölge/üye/ürün bazında kampanyalar üretilmesi de mümkün. Farklı katsayılarla puanlar, katılımcılara yüklenebilir.

Bayiler Nasıl Puan Kazanıyor?

Bayiler, distribütörler, acenteler, satış noktaları, iş ortakları, markanın ürünlerini ya da hizmetini sattıkça ve markanın kulüp sitesindeki içerikleri okudukça aldıkları aksiyonla, sorulara yanıt verdikçe puan kazanırlar.

 

Kazandıkları bu puanları da Biggrewards ödül puan sitesinde harcayabilirler.

 

 • Video seyret kazan
 • Oku kazan
 • Paylaş kazan
 • Anket yanıtla kazan
 • Sosyal medyada paylaş kazan
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/biggclub-tablet.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/kucukbanner14.jpg

Kampanya Yönetimi

Ürün, müşteri, puan ya da belirli zaman aralığı bazında kampanyalar oluşturulmasına imkan tanıyan kampanya yönetimi, şirketlerin pazarlama aktiviteleri içerisinde kendine önemli bir yer buluyor.

 

Satışları ve geliri yukarıya taşırken hem markaların bayilerini, hem bayilerin markalarını daha iyi tanımalarını ve etkileşime geçmelerini sağlayan kampanya yönetiminde her kampanya gerçek zamanlı olarak oluşturulabiliyor, yönetilebiliyor ve kontrolleri yapılabiliyor.

Raporlama Modülü

Tek bir sayfadan kampanyalara ve içeriklere erişilmesine ve yönetilmesine imkân tanıyan yazılım; bayi profili çıkarılmasına, bayi eğilimlerinin ölçülmesine, bayilerin hedeflere ulaşmasına yardımcı oluyor. Elde edilen verilerin değerlendirilmesini ve buna göre aksiyon alınmasını kolaylaştıran başlıca raporlama modülleri, sadakat ve satışları arttırmada kullanılıyor.

 

 • Kullanıcı Raporları
 • Puan Raporları
 • Ürün Raporları
 • Sevk Raporları
 • Teslim Raporları
 • Sipariş Raporları
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/biggclub-rapor1.jpg
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey