Çağrı Merkezi

Günümüz iş hayatında başarıya ulaşmanın bir yolu da müşterilerle doğru iletişim sağlamak. Şirketleri başarıya ulaştıracak bu araç doğrultusunda çağrı merkezi hizmetlerimiz kapsamında; projelere özel numara ayrılması, konuşmaların kayıt altına alınması, inbound & outbound çağrı raporlaması, SMS gönderimi, 200 hattan oluşan IVR tabanlı sistem üzerinden puan ve sevkiyat sorgulama servisleri sağlanıyor.

Raporlama Sistemi

Sevk ve teslim zamanlama raporları, sipariş bazında gelen ürün raporları, çağrı merkezi raporları, SMS raporları, iade raporları, fatura raporları müşterilerimize sunduğumuz diğer hizmetler arasında yer alıyor. Bu raporların her biri sayesinde yönetim ve sürecin doğru bir şekilde yürütülmesi sağlanıyor.

Operasyon içerisinde önemli rollere sahip olan çağrı merkezi yöneticisi, müşteri temsilcileri ve takım liderleri, raporlama modülleri sayesinde tüm süreci doğru şekilde değerlendirip yönetebildiğinden bu gibi raporlama çözümlerinin iş takibi açısından mutlaka bulunması gerekiyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/raporlama.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/musteriyonetim.jpg

Müşteri Yönetimi

Sadakat projeleri kapsamında operasyonlara ait tüm işlemlerin raporlanmasıyla bu raporlar, müşterilere düzenli aralıklarla iletiliyor ve sağlıklı ve verimli bir müşteri ilişkileri yönetimi sağlanıyor. Sadakat programlarını başarıya ulaştırmak için önemsendiğini ve değer verildiğini hissetmek isteyen müşterilerle her an etkileşim ve iletişim içinde olunması gerçekten çok önemli.

Müşterilerin beklentilerini karşılamak ve taleplerine uygun çözümler üretmek için profesyonel bir çağrı merkezi ekibi ile çalışmak ve koordine olmak gerekiyor. Müşterilerle doğru kanaldan iletişime geçerek projeleri başarıya ulaştırmanın önemli bir adımı…

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey