//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/Biggmobil-200.png
Son Kullanıcı Ödül ve Avantajlar Uygulaması

Son kullanıcıların bir markanın ürünlerini satın alırken puan toplamasını, çeşitli avantajlar kazanmasını ve kazanılan puanları sadece satış noktasında değil aynı zamanda ödül portalı Biggrewards’da da harcayabilmesini sağlayan bir mobil ödüllendirme platformu olan Biggymobil, her an her yerde erişilebilmesiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Kendi kayıt ve ödül yapısı ile müşteri sadakati sunan bir çözüm ortağı olan Biggymobil’i tercih ettiğinizde, tüm platformları size özel geliştirebilir, kampanyaların başarı oranlarını arttırabilir, müşterilerin daha yakından takip edilip, marka bağlılıklarının ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hayatımızın her noktasını kapsayan akıllı cihazlar üzerinden sadakat programı yapıldığında; müşterilere, bayilere ya da çalışanlara her yerde ve her zaman ulaşmak mümkün oluyor. Bu nedenle çok önemli bir araç haline gelen mobil sadakat uygulamaları, başarının anahtarını elinde tutuyor!

Alışveriş Fişini Çek & Kazan

POS entegrasyonu gerektirmez. Alışveriş yapan müşteriler fişin fotoğrafını çeker ve ödülleri kazanır.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2022/01/fis-yukleme-1.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/biggymobile-yeni.jpg

Kolay Kullanım

Tüm kullanıcılar, puanlarını www.biggrewards.com ödül platformu üzerinden puan veya puan + kredi kartı kullanarak harcama özgürlüğüne sahipler.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@biggymobil.com

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey