Markalı Ürün Tedariği

Yıllardan beri devam eden güçlü iş ortaklıklarımız neticesinde yerli ve yabancı birçok firma ile çalışarak, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda istenilen markaları ve ürünleri, tedarikçi firmalarımızdan temin ediyoruz. Dünyaca tanınmış markalar, saygın firmalar ve kaliteli ürünlerle en üst seviyeyi hedefliyoruz.

Zengin Ürün Skalası

30 farklı ana kategoride, 850+ markada ve 25.000’in üzerinde ürün seçeneğiyle hizmet veren Biggloyalty, aynı zamanda dijital hediye çekleriyle de öne çıkıyor.

 

Yüzlerce farklı markanın basılı ve dijital hediye çekleriyle müşterilere zengin bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

 

Teknolojik aletlerden mutfak ürünlerine uzanan geniş ürün skalası, tasarım koleksiyonları, güçlü seyahat ve deneyim seçenekleriyle ödüllendirme alanındaki tüm ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/markali1-2.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/markali2.jpg

Dünya Markaları

Birbirinden özel ürünlerle kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Biggloyalty, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışıyor ve onların markalarını sunuyor.

 

İlk akla gelen markalar arasında Philips, Canon, Bosch, Vestel, Siemens, Samsung, Toshiba, Braun, Tefal, Lexmark, Korkmaz, Kenwood, Nespresso, Paşabahçe, Samsonite, Miele,  Igloo, Voit, Pilsan’ı sayabiliriz.

Toplu Ürün Tedariği

Yerli ve yabancı markalarla yapılan anlaşmalarla 850’nin üzerinde markayı bünyesinde toplayan tedarik ağımız, toplu ürün satışı ile müşterilerine hizmet veriyor.

 

Marka bilinirliliği yüksek 25.000’ni aşkın ürün çeşidine sahip olan Biggloyalty, gelen istekler doğrultusunda talepleri karşılıyor.

 

  • Tedarik zincir operasyonunun yönetilmesi ve kontrolü
  • 24 saat içerisinde gönderim
  • Lojistik ve depolama hizmeti
  • Garantili ürün sevkiyatı
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/dz0xmjawjmg9mta2ng__src_51106-glosnik-przenosny-jbl-clip-3-audiocompl-fot2.jpg

Bize Ulaşın


//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/04/contact1.jpg
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey