//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/biggstars-200.png
Global Çalışan Takdir ve Ödüllendirme Platformu

Çalışanları, sosyal bir ortamda motive ederek verimliliklerini arttırmayı amaçlayan Biggstars Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme platformu, web ve mobil tabanlı uygulamalarıyla şirket içi iletişimi arttırıyor, şirket içindeki teşekkür ve takdir kültürünü bir başka boyuta taşıyor.

Çalışanların tebrik edileceği, olumlu görüşlerini paylaşabileceği ve birbirlerini ödüllendirebileceği dinamik bir sistem yaratan Biggstars; ödül puan yönetimi, güvenli altyapısı, online raporlama modülü,  puan hesaplama modülü ve taleplere göre özelleştirilebilmesiyle fonksiyonel bir ara yüze sahip.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/biggstarsnew.gif

Takdir Kültürü

Performans yönetimi yapmayı kolaylaştıran ve yöneticilerin, çalışan performanslarını şirket değerleri çerçevesinde takip edebilmesini sağlayan uygulama, hedefini tutturarak başarılı olan çalışanların, platform üzerinden takdir edilmesine, onlara bütçeler doğrultusunda puan verilmesine ve ödüllendirilmelerine izin veriyor.

Çalışanları ve ekipleri, kurum kültürüne uygun olacak şekilde motive etmek sadece İnsan Kaynakları ve yöneticiler aracılığı ile yapıldığında sistem tabii ki başarılı oluyor ancak takdir, kişinin çalışma arkadaşlarından da geldiğinde motivasyonun daha da yukarı çıktığı gözlemleniyor. Bu nedenle şirketlerin, çalışan takdir ve sosyal ödüllendirme platformunu kurarken takdirleri sadece ast üst ilişki düzeyi ile sınırlamamaları ve demokratik, adil bir ortam yaratmaları gerekiyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/takdir-kulturu1.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/sirket-ici-iletisim.jpg

Şirket İçi İletişimi Yükseltin

Çalışma arkadaşlarının birbirlerine tebrik ve teşekkür gönderebilmesini de sağlayan Biggstars; platformu, ast üst ilişkisi ile sınırlamıyor ve bu durum, çalışan motivasyonunun daha da yukarı taşınmasına yardımcı oluyor. Çalışanlar, takım arkadaşlarını ya da kurum içindeki diğer birimlerden kendilerine destek veren meslektaşlarını takdir ederek takım ruhunu güçlendiriyor ve sosyal etkileşimi arttırıyorlar.

Şirket içerisindeki iletişimi arttıran, takdir kültürü yaratan, ihtiyaçlar konusunda geri bildirim veren, çalışma standartlarını yükselten Biggstars Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme platformu; mobilde ve web ortamında çalışabilen uygulamalarıyla çalışanların ve yöneticilerin her an, her yerde erişebileceği işlevsel bir sistem oluşturuyor.

Kurum Kültürü

Ekibinizi ve çalışma arkadaşlarınızı kurumun kültürüne ve değerlerine uygun olacak şekilde motive ederek mutlu bir çalışma ortamı yaratmanın önemli yollarından biri şirket değerlerine bağlı çalışanlar yaratmak ve onlara güvendiğinizi hissettirmektir. Kurum kültürünü oluşturmaya yardımcı olan çalışan takdir ve sosyal ödüllendirme ile çalışanlarınızın bu yönlerini kuvvetlendirebilirsiniz.

Sizin kurum değerleriniz neler?

 • Çalışkanlık
 • Takım Oyunculuğu
 • Sonuç Odaklılık
 • Liderlik
 • Müşteri Odaklılık
 • Yaratıcılık

Sosyal Etkileşim

Sosyal etkileşim ve takdir ile çalışanların güvenini kazanmak, yeteneklerini arttırmak ve motivasyonunu yükseltmek çok kolay! Çalışanların olumlu görüşlerini paylaşabileceği ve sosyal etkileşime girebileceği dinamik bir sistem yaratan Biggstars:

 • İş verimliliğinin ve etkileşimin artmasını,
 • Satış fırsatları yaratılmasını,
 • Çalışan memnuniyetin yükselmesini,
 • Kurum içi son gelişmelerden haberdar olunmasını sağlıyor.
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/sosyal-etkilesim-banner2-1140x485.jpg

Raporlama

Biggstars çalışan takdir ve ödüllendirme platformu üzerinde işlem gören tüm veriler raporlama modülü üzerinden İK yetkililerinin dikkatine sunuluyor ve tek bir noktadan çalışan performanslarının takibini yapmak insan kaynaklarının işini fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Bu platform sayesinde bütün çalışanları gözlemleyebilir, yönetim paneli üzerinden kişi, ekip ve şirket bazlı raporlara kolayca erişebilir ve şirket politikalarına yönelik çözümler sayesinde size özel infografik destekli raporlar ve sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başlıca raporlar:

 • Üye Raporu
 • Puan Raporu
 • Hediye Raporu
 • Gönderi Raporu
 • Teşekkür ve Takdir Raporu
 • Şirket Değerleri Raporu
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/raporlama-banner-1140x497.jpg

Global Şirketlerin Tercihi

Çoklu dil seçeneğine sahip olan yazılım, sadece Türkiye’deki firmalara değil, tüm dünyadaki firmalara uygulanabilecek şekilde hazırlandığından global şirketlere de hizmet veriyor.

Çalışanların ve yöneticilerin her yerde erişebileceği işlevsel bir sisteme sahip olan Biggstars, Biggrewards ödül puan harcama portaline entegre olarak çalışıyor ve şirket çalışanları kazanmış oldukları Biggpuan’ları burada harcayabiliyor.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@biggstars.com

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/global-sirketlerin-tercihi.jpg

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/biggteams.png
Biggstars şimdi Microsoft Teams Yazılımına Entegre!
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/biggteams-post-guncel-olani-1.jpg

BIGGLOYALTY tarafından geliştirilen ve kurumsal firmalar tarafından ÇALIŞAN TAKDİR ve ÖDÜLLENDİRME amacıyla kullanılan BIGGSTARS UYGULAMASI artık MICROSOFT TEAMS yazılımına entegre olarak çalışıyor.

Bu sayede MICROSOFT TEAMS kullanan ÇALIŞANLAR web ve masaüstü uygulamalarında herhangi bir ortam değişikliği yapmadan BIGGSTARS yazılımına direkt giriş yapabilecekler.

BIGGSTARS’ a MICROSOFT TEAMS uygulaması üzerinden ulaşılabilir. Bunun için lütfen MICROSOFT TEAMS uygulamalar bölümüne gidiniz ve ARAMA bölümüne BIGGTEAMS yazarak uygulamayı yükleyiniz.

Şirket içi iletişim ve toplantılar, şirket dışında yürütülmesi gereken görüşmeler ve toplantılar çoklukla dijital platformlar üzerinden yürümekte. Pandemiyle birlikte bu süreç hızlandı. Bu anlamda kullanıcı dostu ara yüzü ve yaygın kullanımıyla, Microsoft Teams en önemli platformlardan biridir. Microsoft Teams üzerinde sohbet ve video görüşmeleri dışında iş hayatındaki günlük ihtiyaca karşılık veren birçok eklenti uygulama mevcuttur.
BiggTeams de bu platforma entegre olarak kullanıcıların hayatına yeni bir kolaylık getirmektedir.

Bizimle İletişime Geçin!

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey