Seyahat ve Deneyimler

Sadakat programlarının temel parçası olan ödüllendirme sistemini kurarken, rakiplerden ayrılmak için seyahat ve deneyimler bölümlerine özellikle ağırlık vermek gerekiyor. İz bırakan, akılda kalıcı deneyimlerle son kullanıcıya, bayilere ya da çalışanlara unutulmaz anlar yaşatıp sadakat düzeylerini arttırmak için seyahat ve deneyimlerden yardım almak iyi bir yol! Biggloyalty, zengin seyahat ve deneyim bölümüyle sadakat programlarının bu ihtiyacına çözüm buluyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/seyahat1.jpg

Unutulmaz Anlar

Yurtiçi ve yurtdışı turizm hizmetleriyle güçlü seyahat deneyimleri yaşatan Biggloyalty, hem dönemsel hem standart destinasyonlara yer verebiliyor.

Paris’ten Maldivler’e, Dubai’den Viyana’ya uzanan yurtdışı seçenekleri; Kapadokya’dan Abant’a, Kaş’tan Çeşme’ye uzanan yurtiçi seçenekleriyle kurumsal ya da bireysel ödüllendirmeleri zengin bir deneyimle buluşturmak için çalışıyoruz.

Aynı zamanda talep edildiği takdirde üyelerinizin Ferrari ile dolaşmalarını ya da El Clasico maçına gitmelerini sağlıyor ve onları lüks bir deneyimle buluşturuyoruz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/travel.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/atolye.jpg

Keyif Dolu Atölyeler

Atölyeler ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde ödüllendirme sisteminiz üzerinden kullanıcılara birbirinden özel fırsatlar sunmanız mümkün.

Bunların arasında; at binicilik eğitimi, terrarium çiçek atölyesi, Saffet Emre Tonguç ile Ayasofya gezisi ya da Usla’da cheesecake atölyesi bulabilirsiniz.

Bu keyifli ödüllerin tadını çıkaran ve kendilerini değerli hisseden üyeler, daha fazla motive olacak ve dolayısıyla sadakat düzeylerinde belirgin bir yükselme gözlenecektir.

Farklı Deneyimler

İçerisinde gurme eğitimlerden araba servis hizmetine, giyim markalarına özel indirimlerden spa deneyimine uzanan birçok alternatif bulabileceğiniz seyahat ve deneyimler bölümü, sadakat programı üyelerinin kendilerini özel hissetmelerini ve bu sayede sadakat düzeylerinin artmasını sağlıyor.

Birbirinden özel ödüllendirme seçenekleriyle farklı seyahat ve deneyim bölümleri görmek isteyen firmaların ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/farklideneyim.jpg
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey