Global Ödüllendirme

Dünya çapında 95’ten fazla ülkeye hizmet veren Biggloyalty, Türkiye’deki ve yurtdışındaki lojistik merkezleriyle global ödüllendirme alanında önemli bir ağa sahip. MENA’da hakimiyet kuran Dubai lojistik merkezi, Orta Doğu ve Afrika bölgelerindeki müşterilere, Hollanda’da açılan lojistik merkezi ise Avrupa müşterilerine hizmet ediyor.

Biggloyalty-EU ve Biggloyalty-MENA ile birlikte yurt dışındaki son kullanıcılara, çalışanlara ve bayilere ulaşan Biggloyalty; Amerika, Arjantin ve Rusya pazarlarında da uluslararası ortaklıklara imza atıyor ve bu bölgelerde de hakimiyet kuruyor.

Her Yerde, Her Zaman!

Zengin ödül seçkisi ile sadakat programlarının başarı oranlarını arttıran ve özelleştirilebilen ödül portallarıyla şirketlerin isteklerini karşılayan global ödüllendirme sistemimiz, mobil ve web ortamı için hazırlanan site ve uygulamalarla kullanıcıların her yerde erişebilecekleri bir platform yaratıyor.

Hedef kitleye uygun, kişiselleştirilebilir, seçkin, kaliteli ve geniş bir ödüllendirme ağına sahip olmak, çalışanlara, bayilere ya da son kullanıcılara uygulanan sadakat programlarının başarıya ulaşması açısından çok önemli ve gerekli olduğundan Biggloyalty, 30 farklı ana kategoride, 850+ markada ve 25.000’in üzerinde ürün seçeneğiyle hizmet veriyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/herzamanheryerde-1.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/ozellestirilebilir-odul-dunyasi.jpg

Özelleştirilebilen Ödül Dünyası

Dünya çapındaki yüzlerce tedarikçi ile güçlü ilişkiler kurarak şirketlere özel ödül çözümleri sunan Biggloyalty; tasarım koleksiyonları, dijital hediye çekleri, güçlü seyahat ve deneyim seçenekleriyle fark yaratıyor.

Özellikle seyahat ve deneyim alanında dikkat çekici alternatiflere sahip olan Biggtravel rehberliğinde, sadakat çalışması yaptığınız hedef kitlenin El Clasico maçına gitmesini ya da Como Gölü’nde Ferrari ile tur yapmasını sağlayabilirsiniz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/global-odullendirme-1140.jpg
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey