Sadakat Programları

Biggloyalty, her biri grubumuzun altında geliştirilmiş, birbirini tamamlayan sadakat programları, yazılımları ve uygulamalarıyla çok önemli dört ürüne sahip. Bunlar: çalışan ödüllendirme ve takdir programı Biggstars, bayi kampanya ve ödüllendirme programı Biggclub, ödül puan sitesi Biggrewards ve son kullanıcının ödüllendirildiği Biggymobil.

Çalışan Ödüllendirme ve Takdir Programı

Çalışanları, sosyal bir ortamda motive ederek verimliliklerini arttırmayı amaçlayan Biggstars Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme platformu, web ve mobil tabanlı uygulamalarıyla şirket içi iletişimi arttırıyor ve takdir kültürü oluşturuyor.

 

Çalışanların tebrik edileceği, olumlu görüşlerini paylaşabileceği ve birbirlerini ödüllendirebileceği dinamik bir sistem yaratan Biggstars; ödül puan yönetimi, güvenli altyapısı, online raporlama modülü, entegrasyonu, puan hesaplama modülü ve taleplere göre özelleştirilebilmesiyle fonksiyonel bir ara yüze sahip.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/1.png
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/bayii.jpg

Bayi Kampanya ve Ödüllendirme Uygulaması

Bayi ve acentelerin sadakat ve satış performanslarını arttırmaya yönelik bir ödüllendirme, kampanya ve içerik yönetim uygulaması olan Biggclub, Türkiye’nin her bir noktasındaki sadakat kulübü üyelerini bir araya getiriyor.

 

Ürünlerin satışını arttıran, bayi ve acenteleri motive eden, rekabet üstünlüğü kazandıran ve bunun gibi daha birçok avantaj sunan yazılım, bayilerle olan iletişimi ve etkileşimi yukarıya taşıyor.

Mobil Sadakat Programı

Son kullanıcıların bir markanın ürünlerini satın alırken fiş yükleyerek puan toplamasını, çeşitli avantajlar kazanmasını ve kazanılan puanları sadece satış noktasında değil aynı zamanda ödül portalı Biggrewards’da da harcayabilmesini sağlayan bir mobil ödüllendirme platformu olan Biggymobil, her an her yerde erişilebilmesiyle keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor.

 

Kendi kayıt ve ödül yapısı ile çözüm sunan Biggymobil’i tercih ettiğinizde, tüm platformları size özel geliştirebilir, kampanyaların başarı oranlarını arttırabilir, müşterilerin daha yakından takip edilip, marka bağlılıklarının ödüllendirilmesini sağlayabilirsiniz.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/mobile.jpg

Sadakat Programlarına Özel Ödül Puan Sitesi

Türkiye’nin en zengin ödül puan uygulaması olan Biggrewards, sadakat programları içerisinde seçkin ve kaliteli ürün seçenekleriyle karşılaşmak, zengin bir ürün grubu bulmak, farklı seyahat ve deneyim bölümleri görmek isteyen firmaların ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

 

Son kullanıcıya, bayilere ve çalışanlara yönelik sadakat programlarının yazılımlarıyla entegre olan Biggrewards, 30 ana kategoride 850 marka ve 25.000’den fazla ürün çeşitliliği ile ödüllendirmeye yeni bir soluk getiriyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/sadakat.jpg