Logolu Ürünler

Kurumsal logolu ürünler (merchandise products); algı değeri yüksek, fiyat olarak avantajlı ve kaliteli tasarımlarıyla sadakat projelerine renk ve zenginlik katıyor. Dünyanın dört bir yanından ürün getirerek lisanslı, markalara özel ürünler yaptırabiliyoruz.

 

Müşterilerimize geniş bir ürün gamı sunabilmek için ürün çeşitliliğini düzenli şekilde arttırmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerin stokları; İstanbul, Dubai ve Hollanda’daki lojistik merkezlerimizde tutuluyor.

Özel Tasarımlar

Tasarım ürünlerle müşterilerinize hiçbir yerde bulamayacakları özel seçenekler sunan Biggloyalty, taleplere göre özelleştirilebilen, sanatçı lisansları alınarak üretilen, emekle tasarlanan ürünlerle sadakat programlarına değer katıyor.

 

Valizden şemsiyeye, termostan saate, teknolojik aksesuarlardan çantaya uzanan ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken özel tasarımlar birbirinden zevkli tasarımlara sahip.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/markali1-1-yeni.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/markali-urunler-1-1.jpg

Firmanıza Özel Logolu Ürünler

Kurumsal logolu ürünlerin algı değeri yüksek tasarımlarıyla şirketinize ya da markanıza değer katmanıza, hedef kitlenizi korumanıza, onları motive etmenize ve sadakat düzeylerini arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Şirket ya da marka logolarını yüksek kalite ile basmaya uygun olan ürünler, kurumların kalitesiyle, değerleriyle, tarzıyla bütünleşerek hedef kitlenin hafızasında yer ediniyor.

 

Türkiye’nin önde gelen markalarını da Biggbrands altında buluşturarak, hem yurtiçi hem yurtdışı sadakat ve ödül puan projelerinde öne çıkmalarını ve marka değerlerini arttırmalarını sağlıyoruz.

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey