LOJİSTİK MERKEZLERİMİZ

Tüm kurumsal müşterilerinin lojistik ve depolama ihtiyaçlarına hizmet veren Biggloyalty’nin Kartal, Samandıra’da 10.000 m²'lik lojistik merkezi bulunuyor. Farklı noktalardaki lojistik depolarını 2008 yılında bir araya getiren ve bu merkezi açan Biggloyalty, Avrupa ve MENA bölgelerindeki müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için Dubai ve Hollanda’da da lojistik merkezleri kurmuş durumda.

İSTANBUL LOJİSTİK MERKEZİ

Farklı noktalarda lojistik depoların toplanmasıyla açılan Kartal Samandıra'daki İstanbul Lojistik Merkezimiz, orta ve hafif yük raflarıyla donatılmış, müşterilerilerimize özel olarak ayrılmış depolama alanları ile hizmet vermektedir. 

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/web_gorsel_biggbrands-1.jpg

DUBAİ LOJİSTİK MERKEZİ

Dubai CommerCity'de yer alan depomuz ile birlikte Ortadoğu ve Afrika bölgelerine yönelik tüm siparişler, güvenli ve hızlı bir şekilde müşterilerimiz ile buluşturulmaktadır. 

https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/MicrosoftTeams-image-6-1-scaled-500x300.jpg
https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/12/biggloyalty_mena-500x300.jpg
https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/MicrosoftTeams-image-4-1-scaled-500x300.jpg

NEW YORK LOJİSTİK MERKEZİ

BiggLoyalty ürünleri tüm Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada bölgesine doğru ve hızlı bir şekilde depolanmakta ve sevk edilmektedir. Siparişlerin belirlenmiş yerel adreslere teslim edilebileceği güvenli bir United Sates yerel adresi sağlıyoruz. Tüm siparişler, küresel nakliye ortaklarımız ve lojistik ağımız ile takip edilmektedir. 

Güvenlik ve Servis 
Kapalı devre kamera sistemi, yangın söndürme ve alarm sistemi, duman dedektörleri, sigortalı ürün depolama hizmeti ve 7/24 güvenlik hizmeti verilmektedir. 

Ürünlerin koli ve ambalaj koşullarının kontrol edildiği, sayıldığı ve gerekirse ağırlıklarının kontrol edildiği detaylı bir ürün kabul ve barkodlama veya etiketleme hizmeti bulunmaktadır. 
 
Stok takibi, raporlama ve iade yönetimi ile stoklar eş zamanlı olarak takip edilmekte ve müşteri tarafından talep edildiğinde müşteriye özel stok takibi online olarak yapılabilmektedir. 

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/usa_kolaj.jpg

AMSTERDAM LOJİSTİK MERKEZİ

BiggLoyalty ürünleri, Hoofddorp'taki 2.000 m² Amsterdam lojistik merkezinde tüm Avrupa'ya gönderilmek üzere depolanmaktadır. 

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2021/08/eu_logistic.jpg

Yurtdışı Merkezleri

CommerCity’de bulunan Dubai lojistik merkezi ve Amsterdam Hoofddorp’ta bulunan Hollanda lojistik merkeziyle Biggloyalty, dünya çapında 95’ten fazla ülkeye gönderim yapıyor. 

Bu bölgelerdeki lojistik merkezlerinde de Türkiye’deki gibi ürünler, depolanıyor ve stoklar tutuluyor. 

Biggloyalty-EU ve Biggloyalty-MENA, tüm sadakat ve ödül puan projelerini, zengin ürün çeşitliliği ile destekleyerek yurtdışındaki değerli üyelere ve müşterilere de hizmet veriyor. 

Güvenlik ve Hizmet

Kapalı devre kamera sistemi, 100 tonluk yangın söndürme ve alarm sistemi, duman dedektörleri, sigortalı ürün depolama hizmeti ile 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor. 

Ürünlerin koli ve ambalaj durumlarının kontrol edildiği, sayıldığı, gerektiğinde ağırlıklarının kontrol edildiği, detaylı mal kabulü ve barkodlama ya da etiketleme hizmeti bulunuyor. 

Stok takibi, raporlama ve iade yönetimi ile stoklar eş zamanlı olarak takip ediliyor ve müşteri tarafından talep edildiğinde online olarak müşteriye özel stok takibi yapılabiliyor. 

https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/CaseStudy_FacilityDubai_555-530x350.jpg
https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/lojistik-guvenlik-530x350.jpg

Stok ve Sevkiyat Süreci

Stok takip modülü ve siparişleri hızla yazıcıya döken yüksek kapasiteli yazıcılarla sipariş iade yönetimi yapılıyor. 

Depo içerisine konuşlanmış kargo firması şubesi sayesinde yüksek adetli sevkiyatları hızlı ve kolay şekilde yapabilme imkânı sunuluyor. İstenildiği takdirde belli başlı sarf malzemelerinin tedariği sağlanıyor: 

  • Koli ve koli bandı, 
  • Ambalaj kağıdı, 
  • Teşekkür kartı, 
  • Uyarı etiketi vb. 

Depolama Hizmeti

Temin edilen ürünler Biggloyalty depolarına çektirildikten sonra burada özel olarak elleçleniyor, büyük bir incelikle hediye paketleri hazırlanıyor, müşterilere özel ambalaj kağıdı ile paketleniyor ve teşekkür kartı ekleniyor. 

Tecrübeli lojistik ekibimiz, talepleri çoklu kolilerden tekli adetlere bölerek veya tekli bazda kolilenmiş ürünlerden çoklu adetlere gruplamalar yaparak, ürünleri sevkiyata hazır hale getiriyor. 

https://www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/depo-1-1-530x350.jpg
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey