Mobil Sadakat Uygulamalarıyla Fiş Okuma

Mobil Sadakat Uygulamalarıyla Fişini Okut Puan Kazan!

Müşteri sadakati yaratırken mobil uygulamalardan destek almak günümüz dünyasının olmazsa olmazları arasında yer aldığından fiş okuma uygulaması gibi mobil uygulamalarla tüm markalar tanışmalı ve avantajlarından faydalanmalı.

Rakip şirketlerin önüne geçebilmek ve onlarla rekabet edebilmek için markaların mutlaka kullanması gereken mobil sadakat uygulamalarının, satışların ve kârın yükselmesinde doğrudan etkisi bulunuyor.

Hangi sektörden olursa olsun her markanın geliştirmesi gereken müşteri sadakatini güçlü bir şekilde oluşturmak için onlara her zaman ulaşmalı, ayrıcalıklarınızı göstermeli, onlarla ilgilenmelisiniz. Mobil uygulaması ile buna destek olan Biggloyalty, son kullanıcıların markaya ait ürünleri satın alırken puan toplayabilmelerini ve puanlar aracılığıyla istedikleri ödülleri, avantajları kazanmalarını sağlıyor.

Bunun için geliştirdiği mobil uygulaması Biggymobil ile müşteri sadakatini yükselten Biggloyalty, kullanıcılara daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunuyor. Sahada alışveriş yapan müşteriler, cep telefonu üzerinden uygulama ile fiş okutma işlemi yapabiliyor ve üye iş yerlerinden puan kazanabiliyorlar.

fiş okuma loyalty, fiş okut puan kazan, loyalty mobil sadakat , mobil sadakat fiş okutma

Kendi kayıt ve ödül yapısı sayesinde müşteri sadakati üzerine çözüm üreten Biggymobil, hayatın her noktasında hakim olan akıllı cihazlar aracılığıyla sadakat çalışması yapılmasına zemin hazırlıyor.

Başarının anahtarını elinde tutan mobil sadakat uygulamaları sayesinde müşterilere her an, her yerde ulaşmak mümkün oluyor.

Markalar, Biggymobil uygulamasını kullandıklarında platformlar markaya özel olarak geliştirilebilir, müşteriler daha yakından takip edilir, kampanya başarı oranları yükselir ve tabii ki son kullanıcının marka bağlılığı ödüllendirilebilir.

Biggymobil uygulaması, müşterilerin ürünleri satın aldığını belgeleyen fiş ya da faturaların doğruluğunu, özel bir yazılım üzerinden onaylar ve müşteriler tarafından fotoğrafı çekilen fişlerin sisteme kolay bir şekilde yüklenmesini sağlar.

POS entegrasyonu gerektirmeyen uygulama ile fiş okuma işlemini yapan ve puan kazanan müşteriler, puanlarını Biggloyalty’nin ödül portalı olan Biggrewards üzerinden harcayabilirler.

Biggymobil, dünyanın en zengin ödül puan uygulaması olan Biggrewards ile entegre olarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Biggrewards, 30 farklı kategorideki 850 markaya ait, 25.000+ ürüne, seyahat ve deneyim bölümlerine, alışveriş çeklerine yer vererek müşterilerin puanlarıyla aradıkları hediyeyi bulmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede müşteri bağlılığını ve memnuniyetini yükselten mobil uygulamalar, müşteri sadakat programlarının olmazsa olmazlarından.

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

English