Biggclub ve Biggrewards Projelerimiz Son Sürat Devam Ediyor

İŞTE YENİ ÖDÜL VE SADAKAT UYGULAMALARIMIZ !..

Temel olarak 3 ana hedef kitleye yönelik projeler sunan BIGGLOYALTY ‘nin, Bayi, Bayi Çalışanları ve Saha Satış Temsilcileri Ödüllendirme Uygulaması BiggClub ve Biggymobil Ödül Sistemleridir.

Philips, Samsung, ECA firmaları ile başlayan hizmetlerimiz 2021 senesinde Tefal – Groupe SEB, Demirören Medya ve Samet Kalıp gibi devlerin portföyümüze katılması ile hız kazandı.

Özel Biggrewards ödül sitelerinde ise Türkiye’nin sektöründe lider kuruluşlarının çalışanları esnek yan haklarını birbirinden seçkin ödüller arasından seçimleri ile değerlendirmektedirler.

İşte aramıza katılan yeni müşterilerimiz:

TEFAL – GROUPE SEB : Dünyanın lider küçük ev aletleri ve mutfak ekipmanları üreticisi Tefal, Türkiye genelinde satış noktalarındaki satış temsilcilerini ödüllendirmek için BiggClub & Biggymobil  Ödüllendirme Programlarımızı tercih ediyor. KAZANÇLI TEFAL Ödüllendirme Programı’nda 1000’e yakın satış temsilcisi, TEFAL ürünlerini sattıkça puan kazanacaklar.

YENİLENEN CLUB PROJELERİMİZ

GAZETE PRİM SİSTEMİ : Hürriyet Gazetesi bayileri için hazırlanmış olan ve 5 yılı aşkın süredir devam eden Avantaj Hürriyet Ödül sistemi, gelişerek ve genişleyerek Gazete Prim Sistemi Biggclub ve Biggymobil Bayi Ödüllendirme Platformu’na dönüştü. Yeni uygulamada Hürriyet Gazatesi’nin yanısıra Milliyet, Posta, Fanatik Gazetesi satışlarından ödüller kazanan kullanıcılarımız, CLUB sistemine yükledikleri fotoğraflardan, cevapladıkları haftalık anketlerden veya birbirinden ilginç sorulardan da puan kazanabiliyor.

SAMET KAZANDIRIYOR : Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş, Türkiye genelinde,  250’den fazla bayi / satış noktasında çalışan 1300’den fazla satış temsilcisini Biggclub Ödül Programı ile ödüllendiriyor. Samet A.Ş yetkilileri, bayi bazında belirlemiş olduğu hedefleri sisteme tanımlayarak, satış temsilcilerinin hedef gerçekleştirme oranlarını kontrol ederek, satışlarını daha etkili şekilde geliştiriyor. Sistemde kayıtlı satış temsilcileri, çeşitli anketlere katılarak ilave puan kazanabiliyorlar.

YENİ BIGGREWARDS PROJELERİMİZ

VODAFONE : Telecom sektörünün dünya lideri Vodafone, Türkiye ofis çalışanlarını özel Biggrewards platformu VFLEXY Ödül Sitesi ile ödüllendiriyor. VFLEXY Ödül Platformu’nda bulunan zengin dijital hediye çeki çeşidi arasında, Teknosa, Boyner, Koton, Mavi, English Home gibi lider perakende firmaların hediye çekleri bulunuyor.

TÜRKİYE FİNANS : Türkiye’nin öncü Katılım Bankası Türkiye Finans, çalışanlarını Türkiye Finans Artı Değer ödül sitesi ile ödüllendiriyor. Çalışanlar, sağladıkları üstün başarıları ile kazandıkları ödül puanlarını 25.000+ ürünün bulunduğu zengin ödül çeşidi arasından seçimlerini yaparak harcıyorlar.

EUREKO SİGORTA : Türkiye’nin lider sigorta firmalarından Eureko Sigorta çalışanları da esnek yan hakları için ESFLEX özel Biggrewards ödül sitesini tercih etti. ESFLEX, 30+ kategoride, Anne – Bebek ürünlerinden, Seyahat Ürünlerine, Elektronik ürünlerden, Spor-Outdoor ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yorumlar 0

Bir cevap yazın

You must be logged in to post a comment.

United Arabic EmiratesDutchUSATurkey