Sanal Mağaza Sadakat Uygulamaları Konferansı

Sanal Mağaza Sadakat Uygulamaları & Ticari Pazarlama Konferansı, Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel‘de 200’e yakın davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Müşteri Sadakat Programlarında Türkiye’nin lider firması Sanal Mağaza’nın Sadakat Uygulamaları & Ticari Pazarlama Konferansı aralarında AVON, BP, COCA COLA, KNAUF, KOÇ, MARSHALL, KALEKİM ve TURKCELL gibi Türkiye’nin dev firmalarından katılımcıların bulunduğu 200’e yakın davetli grubunun katılımıyla 8 Ekim 2013 tarihinde Renaissance Istanbul Bosphorus Hotel’de gerçekleşti.

 

 

Dünya’da ve Türkiye’de uygulanan LOYALTY programları başta olmak üzere BIGGPLUS grubunun vermiş olduğu tüm hizmetler, özellikle Sadakat dünyasında yeni Mobil uygulamalar hakkında bilgi alan konuklar; Türkiye’den AXA SİGORTA, BOSCH OTOMOTİV vaka örneklerini ve yurtdışından da MARITZ ve LOYAX sunumlarını dikkatle dinlediler.

 

MARITZ Dijital Stratejiler Sorumlusu Nicole Powers tarafından yapılan Sosyal Medya bağlantılı Sadakat Uygulamaları & Gamification sunumu ve Sanal Mağaza’nın müşterileri ile ilk defa buluşan yeni kurumsal tanıtım filmi özellikle ilgi gördü.

English