Müşteri Sadakat Programı Uygulamaları

Söz konusu bir Sadakat Programı olduğunda önce müşterimizi dinleriz, sonra müşterimizle birlikte firma için en uygun programı dizayn eder, çözümümüzü sunar ve sahada uygulamasına geçeriz.

Her kurumsal müşterimiz için bir Proje Yönetmeni atarız ve bu Proje Yönetmeni vasıtasıyla Ödül Puan Projesini başarıyla yönetiriz. Programı hayata geçirirken gerekirse fiziki basılmış ödül katalogları üzerinden offline, gerekirse Dinamik Reward Portaller üzerinden online hizmetler sunarak, müşterilerin mümkün olan en fazla hediye çeşidine erişmesini sağlıyoruz.

Sadakat programları dediğimizde ana hatlarıyla 3 tip sadakat programı yönetiyoruz.

Bunlar :
Son kullanıcıya yönelik sadakat uygulamaları ( Customer Loyalty Programmes )

Acenta / bayi ve distribütörlere yönelik sadakat uygulamaları ( Distributor / Dealer / Agency Incentives )

Çalışana yönelik sadakat uygulamaları ( Employee Recognition Programmes )

Referanslarımız için lütfen Tıklayınız!

Hediyeler & Tedarik Zincir Yönetimi

Kalitede en üst seviyeyi hedefleyen Sanal Mağaza, yerli ve yabancı tanınmış firmalar ile birlikte çalışarak, onların markalarını müşterilerine sunuyor. İlk başta sayabileceğimiz markalar arasında; Philips, Samsung, Apple, Microsoft, Logitech, Sony, Toshiba, HP, Casper, Exper, Lexmark, Canon, Garmin, Baymak, Siemens, Bosch, Vestel, Beko, Braun, Tefal, Moulinex, Arzum, Delonghi, Korkmaz, Chicco, Intertoy, Panasonic yer alıyor.

Dünya Markaları

Sanal Mağaza ayrıca grup şirketi On-Net Worlwide Products sayesinde algı değeri yüksek, fiyat olarak çok avantajlı binlerce ürünü, stoklu olarak sadakat projelerine temin ediyor.

Mobil Sadakat

Sanal Mağaza’nın loyalty uygulamaları çerçevesinde sunduğu bir diğer hizmet ise Mobil Sadakat uygulaması…

Bu uygulama ile SMS üzerinden puan sorgulama ve sipariş toplama, lokasyon bazlı puan toplama ve harcama gibi mobil promosyon kampanyaları ile müşteri bağlılığını artırıcı etkinlikler sunuluyor.

Seyahat & Özel Deneyimler

Biggtravel > Kurumsal müşterilerimiz için Incentives & Motivation programları

Biggplus grup şirketi On-Net A.Ş. bünyesinde yer alan Tursab A grubu bir seyahat acentesi olan Biggtravel, güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı turizm hizmetleri veriyor ve talep edilirse bu hizmetleri en akılda kalıcı, özel deneyimlerle perçinliyor.

Ferrari ile dolaşmak mı istiyorsunuz? Ses duvarını aşan bir Mig pilotunun yanında co-pilotluğa ne dersiniz?

Ya da sakin bir ortamda gerçekleştireceğiniz bir kruvaziyer seyahati? Yakınlarda mı kalalım? O zaman Boğaz turlarına ya da Akdeniz'de güzel bir mavi yolculuk seyahatine ne dersiniz?

Kurumsal planda bayi ödül / motivasyon toplantıları, ürün lansmanları, açılış organizasyonları, kongre ve seminerler, mavi yolculuk, yurtiçi ve yurtdışı tur organizasyonları gerçekleştirmek, Biggtravel'ın uzmanlık alanı!

Biggstars Global Çalışan Takdir Programı

En son ne zaman birisi size “iyi iş yaptın” dedi ve bu, size kendinizi nasıl iyi hissettirdi? Ve siz bu övgüyü duyduktan sonra ne yapmak istediniz? Yöneticilerinden takdir alan çalışanlar, işyerlerinde daha verimli olup daha yüksek şevk ve gayretle çalışıyorlar.

Biggstars, şirket çalışanlarının verimliklerini, onları motive ederek arttırmayı hedefleyen, son yıllarda özellikle revaçta olan oyun mekaniğiyle ( gamification ) kurgulanmış, sadece web tabanlı değil, aynı zamanda tablet bilgisayarlar, cep telefonları ve mobil cihazlarda da çalışan yenilikçi bir şirket içi Sosyal Etkileşim ve Ödüllendirme uygulaması.

Yöneticiler, çalışanlarının performanslarını önceden set edilmiş şirket değerleri ve parametreleri üzerinden takip ederek, hedefi tutturup başarılı olanları takdir edebilir ve ödüllendirir.

  1. Puan Kazandırma Modülü

  2. Puan Hesaplama Modülü ( Puan Bankası )

  3. Puan Harcama Modülü ( Rewards Portal )

  4. Raporlama Modülü

  5. Kampanya ve İçerik Modülü

Explore Smarty