Çalışan Takdir ve Sosyal Ödüllendirme Platformu

Her şirketi ayakta tutan gücün işine şevkle bağlı çalışanlar olduğunu unutmamak gerek! Bu yüzden çalışanlarınızı motive edin!

Şirket çalışanlarının verimliliklerini, onları sosyal bir ortamda motive ederek arttırmayı amaçlayan Biggstars, web ve mobil tabanlı bir takdir ve ödüllendirme platformu.

Yöneticiler > Takdir Edin!

Yöneticiler, çalışanlarının performanslarını önceden belirlenmiş şirket değerleri çerçevesinde takip edebilir ve hedeflerini tutturarak başarılı olanları, Biggstars platformu üzerinden takdir ettikten sonra bütçeleri çerçevesinde harcamaları için Biggpuan vererek ödüllendirebilir.

Çalışanlar > Tebrik ve Teşekkür Edin!

Çalışanlar da takım arkadaşlarına ve görevleri çerçevesinde kurum içindeki diğer birimlerden kendilerine destek veren meslektaşlarına, bu platform üzerinden tebrik ve teşekkürlerini gönderebilir.

Çoklu dil seçeneğine sahip Biggstars yazılımı sadece Türkiye’deki firmalara değil, tüm dünyadaki firmalara hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Biggstars yazılımı aşağıdaki yönetim ekranları üzerinden hizmet sunmaktadır:

• Puan Kazandırma Modülü
• Puan Hesaplama Modülü ( Puan Bankası )
• Raporlama Modülü

Biggrewards Ödül Puan Harcama portaline entegre olarak çalışan Biggstars yazılımında, şirket çalışanları kazanmış oldukları Biggpuan’ları harcayabilirler.

Daha fazla bilgi almak için : info@biggloyalty.com

119
Aktif Proje
10045722
Mutlu Müşteri
753200
Aktif Kullanıcı
1225432
Adet Hediye