//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/biggrewards-200.png
Dünyanın En Zengin Ödül Puan Sitesi

Dünyanın en zengin ödül puan uygulaması olan Biggrewards, sadakat programları içerisinde seçkin ve kaliteli ürün seçenekleriyle karşılaşmak, zengin bir ürün grubu bulmak, farklı seyahat ve deneyim bölümleri görmek isteyen firmaların ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

95 Ülkeye Sevkiyat

Dünya çapındaki lojistik merkezlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte 95 ülkeye ödüllendirme projelerimizi götürüyor ve sevkiyat yapıyoruz. Zengin ürün gamı ve sevkiyat süreci ile değerli müşterilerimize hizmet ediyor ve global alanda da hakimiyet kuruyoruz.

 

Son kullanıcıya, bayilere ve çalışanlara yönelik sadakat programlarının yazılımlarıyla entegre olan Biggrewards, 30 ana kategoride 850 marka ve 25.000’den fazla ürün çeşitliliği ile ödüllendirmeye yeni bir soluk getiriyor.

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/95ulke-sevkiyat-1.jpg
//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2018/12/biggrewards-gorsel.jpg

Zengin Koleksiyon Seçkisi

Teknolojik aletlerden outdoor ürünlere, saatten telefona, mücevherden seyahat aksesuarlarına, kozmetikten elektronik ürünlere kadar birçok farklı kategoriyi içine alan ödül puan sitesinin içerisindeki ürün gamı, şirketlerin taleplerine göre özelleştirilebiliyor.

 

Dijital hediye çekleri, fırsat ve indirim kategorileri, tasarım koleksiyonları, seyahat ve deneyim bölümleriyle hiçbir yerde bulunamayan bir ödüllendirme sistemi sunan Biggrewards’da hem puan kullanarak, hem kredi kartı ile alışveriş yapmak mümkün.

Dünya Markalarının Buluştuğu Platform

850’nin üzerinde yerli ve yabancı markayı buluşturan Biggrewards uygulamasının başlıca markaları arasında: Vestel, Siemens, Canon, Bosch, Tefal, Braun, Voit, Philips, Samsung, Lexmark, Igloo, Korkmaz, Lego, Samsonite, Nespresso, Fakir, Paşabahçe, Toshiba, Hugo Boss, Zwilling yer alıyor.

 

Farklı firmalardan toplanabilen Biggpuan’ları sisteme üye olan katılımcılar www.biggrewards.com üzerinden kullanabiliyorlar.

 

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@biggrewards.com

//www.biggloyalty.com/wp-content/uploads/2019/01/biggrewards-compress.gif
United Arabic EmiratesDutchUSATurkey